رخت ایران
خانه / بند رخت / تولیدی بند رخت فلزی | فروش فوق العاده آن

تولیدی بند رخت فلزی | فروش فوق العاده آن

تولیدی بند رخت فلزی با توجه به خواسته های مشتریان خود در رنگ ها و ابعاد مختلف به تولید بند رخت ها می پردازند. تولیدی بند رخت فلزی سعی دارد تا بتواند با بهترین مواد اولیه و کمترین هزینه، با کیفیت ترین نوع بند رخت را تولید و روانه بازار کند. بند رخت فلزی یکی از ملزومات زندگی می باشد تا بتوان به راحتی البسه خیس خود را خشک نمود.

تولیدی بند رخت فلزی و فروش فوق العاده آن

تولیدی بند رخت فلزی در شهرهای بزرگ ایران مانند تهران، مشهد، شیراز، اصفهان انجام می شود. بند رخت ها که در کارخانه های تولیدی بند رخت فلزی آماده می شوند در درجه های کیفی مختلفی می باشند که بند رخت های با کیفیت بند رخت هایی هستند که دارای میله هایی مقاوم باشند تا بتوانند وزن لباس های خیس را تحمل کنند و همچنین این بند رخت ها در برابر زنگ زدگی مقاوم می باشند.

تولیدی بند رخت فلزی

به دلیل افزایش زندگی آپارتمانی در چند سال اخیر دیگر از بند لباسی و حیاط خبری نیست. به همین دلیل شرکت های تولید کننده لوازم خانگی در سرتاسر جهان به فکر فرو رفتن و برای رفع نیاز مشتریان خود بند رخت های را تولید کرده اند که می توان آن ها را در فضای محدود خانه های امروزی استفاده کرد.

گاهی مشتریان به جای بند رخت از کلمات دیگری مانند رخت پهن کن و رخت اویز فلزی استفاده می کنند که تولید کنندگان به خوبی با این کلمات آشنایی دارند. اما اگر یک تازه کار به این بازار وارد شود و محصولات جدیدی تولید کند، احتمالا با بمباران این همه کلمات مختلف سردرگم خواهد شد. پس در همین جا بدانید که تمام این کلمات مربوط به بند رخت فلزی است .

ویژگی های بند رخت فلزی

تولیدی بند رخت فلزی

شرایط زندگی آپارتمان نشینی امروزه ویا مشکلات مختلف در رابطه با خشک کردن لباس های خیس نیاز به یک بند رخت مناسب را نشان می دهد که شما می توانید با استفاده از بند رخت فلزی نیاز خود را برطرف نمایید.

بند رخت فلزی در طول های ۱۰ – ۱۵ – ۲۰ متری عرضه می شوند که شما می توانید با توجه به نیاز خود متراژ محیطی که در اختیار دارید اندازه مناسب را خریداری و استفاده نمایید. به خاطر مغزی استیل و روکش پلاستیک این بندها ، طول عمر آن ها به مراتب بیشتر از بند رخت های پلاستیکی و کم کیفیت می باشد که بعد از مدتی دچار پوسیدگی و پارگی می گردند. هم چنین روکش پلاستیکی شفاف این محصول باعث شده است که آلودگی کمتری روی آن ها باقی بماند و باعث کثیفی مجدد البسه شما نخواهد شد.

قلاب های تعبیه شده در دو طرف این بند های رخت این امکان را به شما می دهد که به راحتی بتوانید آن ها را درهر جایی نصب کنید و مطمئن باشید که به هیچ عنوان بر اثر پاره شدن یا باز شدن گره بر روی زمین نخواهد افتاد.

انواع بند رخت فلزی

در بازار مصنوعات فلزی انواع مختلی از بند رخت دیده می شود که هر کدام مطابق سلیقه نوع خاصی از مشتریان است. معمولا مشتریان در شهرهای بزرگ تر بند رخت های فلزی با کیفیت و قیمت بالاتر به فروش می رسد. این در حالی است که در شهرهای کوچکتر نیاز به بند رخت فلزی گالوانیزه بزرگ هست که قیمت پایین تری داشته باشد.

تولیدی بند رخت فلزی

  • بند رخت فلزی آبکاری کروم
  • بند رخت فلزی آبکاری نیکل
  • بند رخت فلزی گالوانیزه
  • بند رخت استیل نگیر
  • بند رخت استیل بگیر

اهمیت ابعاد بند رخت

اندازه بند رخت ها در کل به دو نوع بزرگ و کوچک تقسیم می شوند اما این دو نوع بند رخت به ابعاد دیگری نیز قابل تقسیم اند.

تولیدی بند رخت فلزی

در بازار برای خرید که اقدام کرده باشید با نگاهی هر چند کوتاه و گذرا مشاهده می کنید که تنوع در مدل و ابعاد آن با هم یکسان نیستند زیرا در هنگام ساخت این بند رخت ها جوانب زیادی از جمله اندازه مکان مورد استفاده در درجه اول در نظر گرفته شده است شما تصور کنید به دلیل کمبود جا اقدام به خرید بند رخت کنید اما جا برای گذاشتن آن پیدا نکنید کاری واقعا مسخره است، پس ابعاد بسیار مهم هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بند رخت چتری | بزرگترین تولیدی های معتبر در کشور

زندگی در خانه های آپارتمانی کوچک و یا حتی برای زیبایی بیشتر نمای خانه بند رخت آپارتمانی تبدیل به یک ضرورت شده است و بند رخت چتری یک نمونه ازاین بند رخت ها است .