رخت ایران
خانه / بند رخت چتری / خرید اینترنتی بند رخت چتری و مدل های جدید آن

خرید اینترنتی بند رخت چتری و مدل های جدید آن

خرید اینترنتی بند رخت چتری باعث شده است خرید را برای مشتریان خاص خود آسان کند تا خریداران بتوانند بدون دردسر و صرف زمان کمتر محصول مورد نیاز خود را تهیه کنند و با رضایت کامل و امنیت بالا به خواسته خود برسند. این نوع بند رخت دارای ظاهری بسیار زیبا و دارای کارایی منحصر به فردی می باشد.

خرید اینترنتی بند رخت چتری

خرید اینترنتی بند رخت چتری

خرید اینترنتی بند رخت چتری این امکان را برای شما فراهم می آورد تا شما در هر مکان و زمانی با در اختیار داشتن اینترنت بتوانید مدل و رنگ و سایز بند رخت دلخواه خود را مشاهده کرده و درباره ویژگی ها و معایب آن اطلاعاتی را دریافت کنید و یا از طریق شماره های تماس موجود در سایت با کارشناسان و مشاوران زبده ارتباط برقرار نموده تا در کمال صبر و حوصله شما را راهنمایی کنند.

سایت ما با افتخار بسیار، تمامی این خدمات را در اختیار شما گذاشته است تنها کافیست با ما در ارتباط باشید تا در اسرع وقت بند رخت مورد نظر خود در درب منزل دریافت نمایید.

کیفیت بند رخت چتری

در دنیایی مدرن و صنعتی که ما زندگی می کنیم، با وجود آلودگی هایی که در هوا وجود دارد، احتمال دچار شدن به انواع آلرژی های پوستی بسیار زیاد است. به همین دلیل افراد خواسته و یا به اجبار، مجبور می شوند که البسه خود را در خانه خشک کنند. اما نبود وسیله ای مناسب به عنوان رخت آویز، سبب می شود که برای خشک کردن مجبور شوید از در ها، پکیج ها، بخاری ها و یا هر جایی دیگری برای خشک کردن لباس ها استفاده کرد. این کار نه تنها چهره زیبای خانه شما را از بین می برد، بلکه باعث بی نظمی و احتمال سوختن البسه شما در اثر برخورد با بخاری می شود. به همین دلیل بند رخت چتری، برای این منظور طراحی شده است، که نه تنها از بروز بیماری های ناشی از ماندن البسه در هوای آزاد جلوگیری کند، بلکه سبب نظم دهی به خانه شما نیز می شود.

خرید اینترنتی بند رخت چتری

وجود آلیاژ های مرغوب در این نوع بند رخت و داشتن کمترین تماس با البسه، سبب دوام بیشتر لباس می شود. مسلما هیچکس دوست ندارد که رد زنگ زدگی یک فلز بر روی لباسش قرار گیرد، به همین دلیل، آن را با پلاستیکی مرغوب و مقاوم ساخته اند، که از بروز این ضایعه جلوگیری کنند. همچنین داشتن کمترین تماس با لباس سبب عدم انتقال بیماری های پوستی از طریق تلنبار کردن لباس ها  بر روی هم می شود.

لیست قیمت بند رخت چتری دو طبقه

در بین انواع بند رخت های تولید شده بهترین پیشتهاد بند رخت چتری دو طبقه می تواند باشد.در این نوع بند رخت می توان مقدار زیادی از البسه ی شسته شده را خشک کرد. بند رخت چتری دو طبقه همواره به دلیل فروش در مقادیر بالا به میزان زیادی تولید می شود.

خرید اینترنتی بند رخت چتری

با پرس و جو و مشاهده ی قیمت انواع بند رخت خواهید دید که هر چه کیفیت و کارایی بالا تر قیمت نیز متاثر از این اصل بیشتر می شود. برای دیدن و آگاهی دقیق از قیمت ها بهتر است به سایت فروش بند رخت مراجعه کنید. قیمت بند رخت چتری بستگی به جنس مواد اولیه به کار رفته در آن دارد. برخی از این وسایل خانگی با مشخصات خارق العاده تولید می شوند و دوام زیادی نیز دارند.

جدید ترین مدل بند رخت چتری

خرید اینترنتی بند رخت چتری

مدل تلسکوپی یکی از جدید ترین مدل های بند رخت است که یک نوع کپی از شکل چینی آن به حساب می آید که دارای ویژگی هایی می باشد:

  • ارتفاع در حالت بسته: ۱۷۵ سانتیمتر
  • ارتفاع در حالت باز: ۱۷۰ سانتیمتر
  • قطر مجموعه در حالت بسته: ۱۳ سانتیمتر
  • قطر مجموعه (شاخک ها) در حالت باز: ۱۱۰ سانتیمتر
  • قطر مجموعه پایه در حالت باز: ۵۱ سانتیمتر
  • وزن: ۳ کیلوگرم
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بند رخت چتری | بزرگترین تولیدی های معتبر در کشور

زندگی در خانه های آپارتمانی کوچک و یا حتی برای زیبایی بیشتر نمای خانه بند رخت آپارتمانی تبدیل به یک ضرورت شده است و بند رخت چتری یک نمونه ازاین بند رخت ها است .