رخت ایران
خانه / بند رخت / خرید بند رخت عمده | فروش عمده آن توسط بهترین مراکز

خرید بند رخت عمده | فروش عمده آن توسط بهترین مراکز

خرید بند رخت عمده

اگر فضای بیرونی برای هوا خوردن لباس ها ندارید و مجبورید در داخل خانه فکری برای آن ها بکنید، با تخصیص یک فضای کوچک به رخت شوی خانه و استفاده از یک درب کشویی، به راحتی می توان این مشکل را حل کرد. فضایی که در عین اینکه از دید پنهان است، لباس شویی، بند رخت و وسایل شوینده ی شما را در خود جای می دهد.شاید هیچ کدام از این ایده ها، به اندازه ی این ایده ی بسیار جالب برای بند رخت توجه مرا جلب نکرد. شاید زیادی فانتزی و لوکس به نظر برسد، اما برای کسانی که از کوچک ترین جزییات دکوراسیون منزل شان نیز نمی گذرند، ایده ای فوق العاده هم در ظاهر و هم در عملکرد است. از این ایده می توان در فضاهای بیرونی سرپوشیده نیز استفاده کرد.استفاده از چوب لباسی بند رخت سقفی برای آویزان کردن لباس های حساس بسیار هوشمندانه است.

خرید بند رخت عمده | فروش عمده آن توسط بهترین مراکز

تولیدی بند رخت ایستاده بالدار جدید

تولیدی بند رخت ایستاده بالدار جدید

درست مانند تصویر در نظر گرفتن جایی برای آویزان کردن لباس ها با چوب لباسی، می تواند جایگزین بند رخت شود.یک سیستم قرقره ای مانند چیزی که در تصویر می بینید، به شما این امکان را می دهد که هروقت نیازی به بند رخت ندارید آن را به جای خود یعنی نزدیک سقف انواع بند رخت آپارتمانی برگردانید و از سر راه خود بردارید.بند رختی کاملا متفاوت! این نوع بند رخت ها به شکل کشو هستند و به صورت خاص برای لباس های بافتنی بسیار مناسب اند، چون این لباس ها باید به صورت صاف و در سایه خشک شوند.حتی اگر یک حیاط کوچک دارید، می توانید با بند رخت های جمع شونده با ابعاد مناسب، در یکی از دیوار ها مکانی مناسب و کافی برای لباس های تان فراهم کنید. این نوع بند رخت با قابلیت جمع شدن، این امکان را به شما می دهد که در مواقع غیر لازم آن را تا کنید.

فروش عمده بند رخت ریلی تاشو

فروش عمده بند رخت ریلی تاشوبند رخت ریلی تاشو

امروزه با تبدیل سبک زندگی سنتی به زندگی های آپارتمانی، خیلی از ابزار نیز تغییر کاربری داده است. خیلی از ابزارهایی که دیروز استفاده می شد امروزه دیگر بلااستفاده شده و یا برعکس این موضوع اتفاق افتاده است.یکی از چیزهایی که امروزه دیگر وجود ندارد، حیاط ها و تراس های بزرگ است و بنابراین نمی توان بند رخت در این خانه ها وصل کرد. پس مشکل خشک شدن لباس ها بوجود می آید.از آنجا که هر موقع تولیدی بند رخت نیازی بوجود بیاید، افراد خلاق و مبتکری هستند که به فکر رفع این مشکلات هستندشما به راحتی می توانید سفارش ساخت بند رخت هایی متناسب با فضاهای بیرونی خانه ی خود بدهید.

لیست قیمت انواع بند رخت استیل در بازار

لیست قیمت انواع بند رخت استیل در بازارقیمت رخت آویز

بند رخت آپارتمانی تاشو طراحی گردید و راهی بازار شد.بند رخت های ریلی به سادگی بر روی دیوار نصب می شود و قسمت های ریلی متحرک دارد که شما می توانید به هر میزانی که بخواهید آن را باز کرده و پس از استفاده، آن را جمع کنید.جنس این بند رخت از استیل ضد زنگ می باشد. بنابراین بخاطر رطوبت لباس ها نگران زنگ زدن فلز این بند رخت نباشید. از طرفی این رخت آویز می تواند تا ۲۰ کیلو گرم لباس را روی خود جا دهد و در هوای آزاد آنها را خشک کند..یکی از ویژگی های مهم این رخت آویزآن است که وقتی با آن کاری ندارید به سادگی می توانید آن را جمع کرده و روی دیوار نصب کنید. همچنین این بند رخت استیل فضایی را روی زمین نمی گیرد و به شکلی روی هوا است بنابراین لازم نیست که نگران افتادن آن روی زمین باشید.

تولید کننده انواع بند رخت آپارتمانی

تولید کننده انواع بند رخت آپارتمانی

این بند رخت تاشو نیز بسیار جذاب به نظر می رسد. تصور نکنید فقط مجبورید از بند رخت های استانداردی که در بازار موجود اند، استفاده کنید. اگر در بازار مثل این نمونه را نیافتید، بدانید این ایده های خلاقانه و نو همیشه طرفدار دارند و شما به راحتی می توانید سفارش ساخت آن ها را بدهید.موضوع هیجان انگیز دیگری که در این تصویر به چشم می خورد، قرار دادن میز کار باغبانی در زیر بند رخت است که علاوه بر ایجاد ظاهری فوق العاده که حواس شما را از بند رخت پرت می کند، باعث می شود گلدان ها با آب لباس ها آبیاری شوند.بند رخت با محیط اطرافش بسیار هماهنگ است. سبک و جنس بند رخت مشابه مصالحی است که در حیاط به کار رفته و با دقت و ظرافت پشت گیاهان پنهان شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بند رخت یونیک

قیمت بند رخت یونیک | با کیفیت ترین نوع بند رخت در بازار کشور

اولین گام برای خرید بند رخت یونیک با کیفیت، دانستن آخرین قیمت بند رخت یونیک …

پاسخی بگذارید