رخت ایران
خانه / بند رخت / فروش بند رخت در تهران | تولید کننده آن

فروش بند رخت در تهران | تولید کننده آن

فروش بند رخت در تهران به وسلیه تولید کننده آن اغلب به شکل مستقیم و بدون واسطه انجام می گیرد که به همین دلیل نیز از نرخ قیمت ارزان تری در مقایسه با نمونه های موجود در بازار برخوردار هستند.
بند رخت خوب و باکیفیت باید به گونه ای تولید و طراحی شود که قابلیت قرارگیری تعداد بیشتری لباس بر روی آن وجود داشته باشد و از طرفی وزن سنگینی را نیز در بر نگیرد.
به همین دلیل نیز نمونه های تاشو از جمله مدل های پرطرفداری هستند که در بازار داخلی و خارجی مورد استقبال خریداران کلی و جزیی قرار دارد.
در تهران به دلیل ساخت و سازهای آپارتمانی بیشتری که انجام گرفته، تولید و فروش این نمونه از رخت آویزها به دلیل نیازی که وجود دارد، به شکل کلی و با نرخ عمده صورت می پذیرد.

فروش بند رخت در تهران به وسیله این مجموعه امکان پذیر است

فروش بند رخت در تهران | تولید کننده آن

تولید کننده بند رخت استیل جمع شو

تولید کننده بند رخت استیل جمع شو تولید کنندگان بند رخت استیل جمع شو یا تاشو، هدف خود را از تولیدی بند رخت با این ویژگی چنین بیان نموده اند که با توجه به رشد ساخت و سازهایی که در سراسر کشور و حتی دنیا شاهد آن هستیم، و طبیعتا وجود متراژ و فضاهای کمی که به وجود خواهد آمد، بهره گیری از این مدل از رخت آویزها می تواند کمکی باشد برای خشک نمودن سریع تر البسه.
بند رخت تاشو همانطور که از نام و تعریفش نیز مشخص است به گونه ای طراحی و تولید شده که در صورت عدم نیاز به آن می توان به سادگی آن را تا و جمع نمود تا جلوی دست و پای افراد به ویژه در محیط های کوچک آپارتمانی را نگیرد.

فروش بند رخت در تهران بسیار پرطرفدار است.

تولیدی های بند رخت ایستاده در ایران

تولیدی های بند رخت ایستاده در ایراناز دیگر نمونه های تولیدی بند رخت در ایران، نمونه ایستاده بوده که در قالب حالت پلکانی، ایستاده و عمودی طراحی شده اند و ثبات خوبی را بر روی سطوح مختلف ایجاد خواهند کرد.
قیمت بند رخت ایستاده نیز با توجه به کیفیت و کارایی که می توان از آن انتظار داشت، خوب و ارزان در نظر گرفته شده است.
جنس این نمونه از بند رخت اغلب از نوع استیل ضد زنگ، آلومینیوم و پلاستیک بوده که باعث ایجاد مقاومت بیشتر و بالاتر در برابر رطوبت و آب و هوای مختلف می شود.

فروش بند رخت در تهران آپارتمانی تاشو ارزان

فروش بند رخت آپارتمانی تاشو ارزانیکی دیگر از نمونه های رخت آویز، بند رخت سقفی می باشد که ظاهر و ابعادی کاملا متفاوت با نمونه های دیگر را دارد.
این نمونه از رخت آویز یا بند رخت طراحی خاصی را دارد بدین شکل که بر روی سقف قرار گرفته و در ارتفاع مناسبی قرار می گیرد.
این امر کمک می کند که لباس ها مدام در دست و پا نباشد و از آن جایی که حرارت قسمت سقف بیشتر و بهتر است، کمک می کند که سرعت آبگیری و خشک شدن لباس ها افزایش یابد.
رخت آویزهای نوع سقفی را می توان به عنوان بهترین پیشنهاد برای فضاهای بسیار کوچک و اصطلاحا نقلی در نظر گرفت، زیرا هم دسترسی آسانی به آن وجود داشته و هم جلوی دست و پا را نگرفته و زیبایی مناسبی را به رخ می کشد.

لیست قیمت بند رخت ریلی تاشو در بازار

لیست قیمت بند رخت ریلی تاشو در بازاربند رخت ریلی تاشور از دیگر مدل های پرطرفدار و خوش فروش در بازار به شمار می رود که از قیمت مناسب و بسیار عالی برخوردار است.
این نمونه از رخت آویزها به سادگی بر روی کاشی و دیوارها اتصال پیدا می کنند و به حالت ریلی و کشویی می توان بندها را مشخص ساخت.
یکی از دلایل محبوبیت بالای بند رخت های ریلی تاشو آن است که حداقل میزان فضا را در محیط اشغال می کنند و در صورت عدم نیاز به آن به گونه ای که قابل مشاهده نباشد، می توان آن را جمع نمود.
این مدل از بندهای مخصوص رخت پهن کردن، قابلیت تحمل وزن لباس تا حدود ۲۰ کیلوگرم را دارند و ابدا به الیاف لباس و پارچه آسیبی را وارد نخواهند ساخت.
بدنه این نمونه از بند رخت از جنس استیل ضد زنگ بوده و مقاومت بالایی را در برابر رطوبت دارند.

فروش بندرخت در تهران به صورت عمده توسط این مجموعه به صورت اینترنتی امکان پذیر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بند رخت یونیک

قیمت بند رخت یونیک | با کیفیت ترین نوع بند رخت در بازار کشور

اولین گام برای خرید بند رخت یونیک با کیفیت، دانستن آخرین قیمت بند رخت یونیک …

پاسخی بگذارید