رخت ایران
خانه / بند رخت چتری / فروش عمده بند رخت چتری مدل دو طبقه

فروش عمده بند رخت چتری مدل دو طبقه

فروش عمده بند رخت چتری مدل دوطبقه در بهترین درجه ی کیفیت و نازل ترین قیمت ها را می توان در انواع وبسایت های فروش اینترنتی ملاحظه و مشاهده کرد. بند رخت چتری دو طبقه همواره به دلیل فروش در مقادیر بالا به میزان زیادی تولید می شود در بین انواع بند رخت های تولید شده بهترین پیشنهاد بند رخت چتری است.

فروش عمده بند رخت چتری مدل دو طبقه

فروش عمده بند رخت چتری

فروش عمده بند رخت چتری مدل دو طبقه به عنوان یکی از کاربردی ترین محصولات در سال های اخیر کشور از طریق مرکز اینترنتی همراه با شرایطی عالی آغاز گردیده است. عموما خریداران این محصولات به دنبال خرید بهترین گزینه همراه با قیمت هایی مناسب و نه بسیار بالا هستند.

در این نوع بند رخت می توان مقدار زیادی از البسه ی شسته شده را خشک کرد در عین کارایی بالایی که دارد فضای بسیار کمی را اشغال می کند که این مزیت همواره مورد توجه خریداران است. با افزابش تولید این محصول کاربردی طبیعتاً تنوع تولید روز به روز گسترده تر می شود در پی این موضوع هنگام خرید با انواع مختلف کارایی و ظاهری بند رخت مواجه می شویم.

قیمت بند رخت چتری دو طبقه راژان

این محصولات در قیمت های گوناگون وارد بازار های فروش می شوند از جمله فعالیت های مهمی که هر خانم خانه دار روزانه ممکن است حداقل یک مرتبه در روز انجام دهد شستن لباس است از این مرحله که بگذریم می رسیم به خشک کردن که در این جا وجود بند رخت لازم و ضروری می شود. بند رخت های استیل می توانند بیشترین طول عمر را داشته باشند و همین مسئله برروی قیمت های خرید آن نیز تاثیر می گذارد.

فروش عمده بند رخت چتری

بند رخت های چتری یک نمونه جدید از بند رخت ها می باشد که دارای ابعادی کم و وزنی سبک می باشند و این بند رخت ها برای خانم هایی که کمبود فضا دارند بسیار اهمیت دارند تا بتوانند لباس هاس خود را خشک کنند و این بند رخت ها در کارخانه های تولیدی دارای خدمات ساخت گسترده ای می باشند.

مشخصات بندر خت چتری دو طبقه

بعضی از خانواده های پر جمعیت طبیعتا لباس های بیشتری و در دفعات بیشتری می شویند. بنا بر این ایشان به بند رخت بزرگ احتیاج دارند که بند رخت های دو طبقه مشکل ایشان را حل کرده و به راحتی می توانند لباس های خود را در حجم زیاد شسته و بر روی این بند ها پهن و خشک کنند.

بند رخت چتری دو طبقه طرح چتری با ارتفاع حدود ۱۷۵ سانتی متر، گزینه بسیار ایده آلی برای خشک کردن لباس ها به شما می رود. نکته لازم به ذکر این است که در فصل زمستان این لباس های خیس در این حالت خیلی دیر خشک می شوند و امکان یخ زدگی آن ها نیز وجود دارد اما با وجود بند رخت شما خیلی راحت در هر فصلی از سال می توانید لباس های شسته شده تان را خشک کنید حال اگر این بند رخت چتری دو طبقه باشد لباس های بیشتری را می توانید بشویید و خشک کنید.

فروش عمده بند رخت چتری

تولیدی انواع بند رخت

بند رخت نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان مورد استفاده فراوانی قرار می‌گیرد .بنابراین تولیدی های بسیاری در سراسر کشور مشغول تولید بند رخت می‌باشند نشانش هم این است که در کشور ما علاوه بر بند رخت های ایرانی از بند رخت های وارداتی نیز استفاده می شود . چقدر خوب است اگر از تولیدی های کشور خودمان حمایت کنیم تا هم کالای ایرانی استفاده کرده باشیم و هم جوان ایرانی را به اشتغال واداریم . در این صورت شاید بخش کوچکی از مشکلات کشورمان حل شود.

فروش عمده بند رخت چتری

چند نمونه از بند رخت های تولید شده:

  1. بند رخت چتری
  2. بند رخت آپارتمانی
  3. بند رخت سقفی
  4. بند رخت دیواری
  5. بند رخت شوفاژی
  6. بند رخت آکاردئونی
  7. بند رخت کشوئی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بند رخت چتری | بزرگترین تولیدی های معتبر در کشور

زندگی در خانه های آپارتمانی کوچک و یا حتی برای زیبایی بیشتر نمای خانه بند رخت آپارتمانی تبدیل به یک ضرورت شده است و بند رخت چتری یک نمونه ازاین بند رخت ها است .