رخت ایران
خانه / دسته‌بندی نشده / پرفروش‌ترین رخت آویزهای آپارتمانی چه ویژگی‌هایی دارند؟

پرفروش‌ترین رخت آویزهای آپارتمانی چه ویژگی‌هایی دارند؟

میزان فروش یک رخت آویز آپارتمانی هم مانند هر محصول دیگری تابع عوامل گوناگونی است. گاهی یک محصول با جذابیت ظاهری بالا و تبلیغات فراگیر و فریبنده در مدت کوتاهی مشتریان زیادی پیدا می‌کند و عنوان پرفروش ترین محصول در گروه کالای مورد نظر را به خود اختصاص می‌دهد. حال آنکه پس از گذشت مدت زمانی که از مصرف آن کالا گذشت عیوب ساختاری آن که در ابتدای کار به خاطر جذابیت ظاهری و تبلیغات از دید مصرف کننده پنهان شده بود، نمایان می‌شود.پس پرفروش بودن یک محصول در دراز مدت از یک سو و اقبال سایر تولید کننده‌ها به تولید محصولی مشابه از سوی دیگر است که می‌تواند اعتبار و تضمین فروش، برای تولیدکننده به ارمغان بیاورد.

در تولید یک محصول پرفروش عوامل متعددی اثرگذار هستند. ما در اینجا و در راستای اهداف سایت رخت ایران، به ذکر سه عامل مهم در میزان فروش یک محصول و نمونه‌ی عینی آن در بازار رخت آویزهای آپارتمانی می‌پردازیم.

کارایی دوام زیبایی

پرفروش‌ترین رخت آویزهای آپارتمانی چه ویژگی‌هایی دارند؟

اگر محصولی بتواند سه ویژگی کارایی، دوام و زیبایی را در کنار قیمت مناسب به مشتری ارائه کند، قطعاً جزء پرفروش‌ترین ها قرار می‌گیرد. در بازار رخت آویزهای آپارتمانی، رخت آویزهای تمام استیل پروانه‌ای دارای این ویژگی‌ها هستند. یک رخت آویز استیل علاوه بر زیبایی ظاهری اولیه به دلیل مقاومت استیل در برابر رطوبت دچار زنگ زدگی نمی‌شود و مصرف کننده با خیال آسوده می‌تواند از آن حتّی در محیط‌های کاملاً مرطوبی مانند حمام استفاده کند. از طرف دیگر اتصالات رخت آویزهای تمام استیل از زیبایی و تناسب خوبی برخوردار هستند و مشکلاتی از قبیل نخ‌کش کردن پارچه را به وجود نمی‌آورند.

فرم پروانه‌ای این رخت آویزها باعث می‌شود به سادگی باز و بسته ‌شوند و ظرفیت مناسبی از جهت تعداد لباسها نیز به مشتری ارائه می‌دهد. میله‌های این رخت آویزها  نسبت به رخت آویزهای فلزی قطر بیشتری دارند که در سرعت خشک شدن لباس و بهبود جریان هوا و عدم ایجاد رد روی لباسها بی‌تأثیر نیست.

از دیگر ویژگی‌های رخت آویزهای استیل ایستایی مناسب و دوام بالای آن است که مشتری را متقاعد به پرداخت قیمت آن می‌کند. چراکه بر اثر تجربه‌ی دوستان و آشنایان خود می‌داند که احتمال نیاز به تعویض یا خرید مجدد این محصول بسیار کم است و به قول معروف این محصول سالهای سال مهمان خانه‌اش خواهد بود.

تطابق قابلیت‌های محصول با نیازهای مشتریان

یکی از مواردی که سبب پرفروش بودن یک محصول می‌شود، توجه به نیازهای مشتریان است. هر انسانی در مواجهه با مشکلات به دنبال راه‌حل می‌گردد. پس یک تولیید کننده‌ی موفق باید همواره نیازهای بازار را رصد کرده و با تولید محصولات جدید به حل مشکلات مصرف کننده بپردازد. تشخیص نیاز مشتری و هدف مشخص برای راه‌اندازی یک پروژه‌ی جدید بسیار ضروری است.

به عنوان مثال با افزایش آپارتمان‌های بسیار کوچک و زندگی مجردی در شهرهای بزرگ، بسیاری از افراد برای همین رخت آویزهای آپارتمانی تاشو هم جایی در خانه‌ی خود نداشتند. این موضوع تولید کننده‌ها را به فکر تولید محصولی متناسب با این سبک زندگی انداخت. رخت آویزهای کوچک و سیاری تولید شدند که از چهار یا پنج میله تشکیل شده و به آسانی بر روی شوفاژ، بالکن یا حتّی مبل و تخت آویزان می‌شوند. این محصول نیز در مدت زمان کوتاهی به یکی از محصولات پرفروش تبدیل شد به طوری که تولید کننده‌ها به ساخت انواع متنوعی از این مدل روی آوردند. مهمترین ویژگی این محصول کارایی و سادگی بود. حتّی خانواده‌هایی که رخت آویز آپارتمانی داشتند برای استفاده‌هایی نظیر خشک کردن سریع لباسهای کودک و .. از این نوع جدید نیز در کنار مدل قدیمی استفاده می‌کنند.

قیمت مناسب

یکی از عوامل تعیین کننده در میزان فروش یک محصول، قیمت آن محصول است. محصول پرفروش یعنی محصولی که مشتریان زیادی دارد؛ پس منظور از قیمت مناسب قیمتی است که اغلب افراد جامعه قادر به پرداخت آن باشند. یک محصول هرقدر دارای ویژگی‌های منحصر به فرد باشد، اگر قیمتی چندبرابر قیمت محصولات مشابه داشته باشد احتمال پرفروش شدن آن بسیار کم است.

در بازار رخت آویزهای آپارتمانی، رخت آویزهای چند طبقه و سقفی از مواردی هستند که از قیمت بسیار بالایی در مقایسه با سایر رخت آویزها برخوردار هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بند رخت لباس | خرید بندرخت تمام استیل

بندرخت تمام استیل یکی از نمونه های بسیار بادوام و شیک می باشد که محصول کشور ترکیه است. تمامی اتصالات به علاوه مفصل های مربوط به این بندرخت تمام استیل بوده و همین ویژگی آن را به نسبت محصولات مشابه بادوام کرده است. در ادامه در خصوص معرفی این محصول و خصوصیات مربوط به آن پرداخته ایم. یکی از مهم ترین دغدغه هایی که در ارتباط با بند رخت وجود دارد زنگ خوردگی آن در محصولات بی کیفیت است که همین مساله باعث زشت شدن بندرخت و در نهایت زشت شدن فضای منزل می گردد. اما در بندرخت تمام استیل این دغدغه به طور کلی حذف شده و جنس آن طوری ساخته شده است که هرچقدر آب و مایعات دیگر بر روی آن بریزد دچار خرابی و یا زنگ زدگی نمی گردد. برای اطمینان از تمام استیل بودن این بندرخت می توان از یک آهنربا استفاده کرد به طوری که اگر این آهنربا به صورت کامل جذب شود نشان می دهد که بندرخت تمام استیل اصل بوده در صورتی که در برخی از محصولات مشابه به دلیل وجود آلیاژ کروم این ویژگی در آن وجود ندارد و به همین دلیل باعث می شود که آهنربا جذب نشود. این یکی از مهم ترین آزمایشاتی است که به وسیله می توانید اطمینان حاصل کنید که آیا بندرخت تمام استیل است یا خیر.خرید بند رخت لباس از فروشگاه هیا متعدد امکان پذیر است.  معرفی بندرخت تمام استیل از این محصول می توان هم در قسمت بالایی و هم در قسمت پایینی برای خشک کردن لباس ها استفاده کرد به طوری که در طبقه بالایی 14 میله و در قسمت پایینی 5 میله آویزان شده و از این مشخصه می توان برای پهن کردن رخت خود هم در قسمت بالایی و هم در قسمت پایینی استفاده کرد. سر جمع قسمت بالایی و پایینی بند رخت تمام استیل حدود 10 متر طول دارد. در قسمت بالایی بندرخت تمام استیل طوری ساخته شده که می توان زاویه مورد نظر برای پهن کردن رخت را انتخاب کرد این ویژگی به وسیله وصل کردن دو مفصل پولادی به قسمت بالای بندرخت به وجود آمده که یکی از جنبه های ممتاز مربوط به این محصول است که می توان حجم آن را کوچکتر کرد و در فضاهایی با مساحت کم از بندرخت تمام استیل نهایت استفاده و بهره را برد. هم چنین دیگر ویژگی و مزیت مربوط به این محصول می توان به وزن پایین آن اشاره کرد که استفاده از بند رخت تمام استیل را بسیار ساده کرده است هم چنین به دلیل کیفیت بالایی که در ساخت و طراحی بدنه این بندرخت به کار گرفته شده می توان تا سال ها از آن استفاده کرد. از بندرخت تمام استیل به خصوص می توان برای خانه هایی استفاده کرد که حیاط ندارد و مخصوص آپارتمان نشین هاست طوری که قابلیت تاشو دارد و به وسیله جمع کردن آن می توان در هر نقطه ای از منزل از آن بهره برد. در حالت کلی در قسمت پایینی مربوط به این محصول برای خشک کردن لباس های کوچک و جوراب و در قسمت بالایی برای لباس های بزرگ استفاده کرد. به هر حال خرید بندرخت تمام استیل می تواند تمام نیازها و دغدغه هایی را که در رابطه با یک بندرخت دارید برطرف سازد. امروزه بسیاری از افراد خوش سلیقه از بندرخت استفاده می کنند ویژگی های مربوط به استفاده از این بند رخت زیاد است. گاهی اوقات برای شما پیش آمده که در کنار یک واحد مسکونی عبور کرده اید و لباس هایی را بر روی یک طناب مشاهده کرده اید، این منظره دکوراسیون خارجی محیط منزل را بسیار زشت کرده در حالی که با خرید بندرخت تمام استیل می توانید هم به دکوراسیون منزل خود زیبایی ببخشید و هم این که لباس های خود را در زمان سریع تری خشک کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید این بند رخت با ما تماس بگیرید.